پرش لینک ها

خدمات

We provide digital experience.

ثبت شرکت در دبی:

برای ثبت شرکت در دبی بهتر است از یک وکیل یا شرکت تخصصی در این زمینه کمک بگیرید. به عنوان یک خارجی، شما می‌توانید با ایجاد یک شرکت محدود با مسئولیت محدود (LLC) در دبی، اخذ اقامت در امارات را به راحتی انجام دهید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در دبی شامل اسم شرکت در دبی، نوع فعالیت، مقر شرکت و اسامی شرکای تجاری می‌باشد. خدماتی همچون بازرسی حسابرسی و مشاوره مالی نیز در دسترس هستند. به عنوان مالک و مدیر شرکتدر دبی، می‌توانید یک اقامت دائمی در دبی دریافت کنید، با این حال، برای کارمندان خود باید اقامت‌هایی مخصوص کارکنان‌ خارجی را اخذ کنید. با توجه به شرایط، هزینه‌های بسیاری باید پرداخت شود.

شما می‌توانید به سرعت و با کمترین زمان ممکن، با ثبت شرکت در امارات، اقامت دبی را به دست آورید. افزایش تعداد شرکت‌های خارجی در دبی و تمایل به سرمایه‌گذاری گسترده در وضعیت جدید، مناسبتی برای فراهم آوردن امکان تعیین وضعیت پایدار و ثبات در امور مالی و تجاری محسوب می‌شود. با فرآیند ثبت شرکت در دبی، در خود قابلیت اخذ اقامت در این کشور فراهم می‌شود. در این راستا و با توجه به تجربه کاری و دانش فنی ما در امر ثبت شرکت خارجی در امارات، می‌توانیم شما را با پروسه ثبت شرکت و اخذ اقامت دبی آشنا کنیم و در این مسیر به شما کمک کنیم.

ثبت شرکت در دبی

مزایای ثبت شرکت در امارات

امارات مقصد ترجیحی برای سرمایه‌گذاری خارجی در خاورمیانه است.

ادامه مطلب

دو مرکز بزرگ مالی، دبی و ابوظبی، هر دو در خاورمیانه قرار دارند و امکانات برون‌مرزی را فراهم می‌کنند که جاذبه‌های اصلی سرمایه‌های خارجی هستند

ادامه مطلب
اقامت دبی

امارات متحده عربی رتبه هفدهم جهان را در شاخص رقابت‌پذیری جهانی و رتبه یک در عرب ورد با بهترین محیط تجاری و زیرساخت را دارد

ادامه مطلب

شرکت‌هایی که در منطقه آزاد دبی ثبت می‌شوند معاف از مالیات هستند

ادامه مطلب

کشور امارات دومین اقتصاد بزرگ جهان عرب است و تولید ناخالص داخلی آن از سال ۱۹۷۱ تاکنون ۲۳۱ برابر رشد کرده است

ادامه مطلب
مقیم امارات

معافیت از مالیات بر درآمد برای کارآفرینان خارجی مقیم امارات و کارمندان شاغل در امارات وجود دارد

ادامه مطلب

جهت اخذ اقامت آسان امارات، باید به دو شرط اصلی توجه کرد:

ابتدا نیاز است که برای خود یک کار یا سرمایه‌گذاری پایدار در امارات داشته باشید، به علاوه دارای مدارک لازم جهت اخذ اقامت هستید.

سپس می توانید به واحدهای صدور اقامت در دفاتر امنیتی مربوطه جهت ثبت نام مراجعه کنید و در اسرع وقت به اقامت دائم در امارات دست یابید.

پس از اخذ اقامت، می توانید از تمامی خدمات و امکاناتی که امارات برای ساکنان خود فراهم می کند، بهره ببرید. با این حال، به عنوان یک فرد خارجی، باید به قوانین و مقررات امنیتی و مهاجرتی امارات پایبند باشید و از اقداماتی که ممکن است اعتراض مقامات محلی را به دنبال داشته باشد، پرهیز کنید.

همچنین برای اخذ اقامت در امارات (دبی)، افراد می توانند از راه های مختلفی استفاده کنند. اگر شخصی قصد دارد برای کار به این کشور بیاید، باید ابتدا توسط شرکت یا سرمایه گذار پذیرفته شود و سپس درخواست اقامت کاری را به دفتر بلدیه ارسال کند.

در صورتی که قصد اخذ اقامت سرمایه گذاری در امارات دارید، می توانید با انجام سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۰۰ هزار دلار، از اقامت برخوردار شوید. همچنین، اگر به دنبال اقامت خانوادگی هستید، می توانید با خرید ملک یا انجام کارهای غیرمستمری، اقامت خود را تمدید کنید. برای اطلاعات بیشتر، به دفتر امور مهاجرتی امارات مراجعه کنید.

اگر شما مایل به دریافت اقامت در امارات متحده عربی هستید، باید فرایند مربوطه را دنبال کنید. در ابتدا باید کارفرمایی را پیدا کنید که پروانه کار و اقامت به نام شما را صادر کند. شما باید قرارداد کاری معتبر، کپی از گذرنامه فعلی و گواهی بهداشتی داشته باشید. پس از آن، باید آزمایشات پزشکی لازمه را انجام دهید و مدارک مورد نیاز برای صدور اقامت را تحویل دهید. پس از تصویب اقامت، می‌توانید ویزای ورود و شروع به کار در امارات متحده عربی را دریافت کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که مراحل و الزامات فوق بین دسته‌ها و ملیت‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت آسان اقامت تماس بگیرید.

اقامت دبی

اخذ اقامت دبی

برای اخد اقامت دبی ۶ روش وجود دارد که با توجه به بودجه و سایر شرایطی که متقاضیان دارند باید یکی از این روش‌ها را برای مهاجرت انتخاب کنند. در زیر می‌توانید با انواع اقامت در دبی آشنا شوید:

اخذ اقامت آسان در امارات

01

02

از طریق خرید ملک

از طریق تحصیل

03

04

از طریق ایجاد استارت آپ

از طریق ایجاد ثبت شرکت

اخذ اقامت دبی

اقامت دبی با کمترین هزینه

هنگام ارائه درخواست برای ویزای امارات باید یک سری مدارک آماده داشته باشید که با توجه به روشی که برای دریافت ویزا انتخاب می‌کنید متفاوت هستند؛ با این حال یک سری مدارک عمومی هم وجود دارند که در صورت استفاده از هر یک از روش‌ها باید ارائه دهید. مدارک لازم برای اقامت دبی شامل موارد زیر هستند:
اخذ اقامت آسان در دبی
اخذ اقامت آسان در دبی
اخذ اقامت آسان در دبی
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag